1. Izvēloties saņemt preci Omniva pakomātā piegāde visā Latvijas teritorijā (EUR 5.00), Lietuvā (EUR 9.00) un Igaunijā (EUR 9.00)!    

2. Piegāde caur Venipak saņemšanas punktiem Latvijā (EUR 4.00).

3. Ekspress piegāde ar Gourmet Studio kurjeru Rīgas un Jūrmalas teritorijā iegādes dienā (ja pasūtījums ir iztaisīts līdz 11:00). Kurjers nodrošina preces piegādi līdz 17:00. Par piegādes iespējamību tai pašā dienā konsultējaties ar apkalpojošo personālu, jo tā ir atkarīga no kurjera aizņemtības un Jūsu izvēlēto preču pieejamības. Ekspress piegādes cena ir EUR 7.00.

4. Piegāde ar Venipak kurjeru - prece tiks piegādāta uz Jūsu norādīto adresi no 1 līdz 3 darba dienu laikā, atkarībā no piegādes adreses:

  • Rīgā: 1 - 2 darba dienas 
  • Latvijā: 2 - 3 darba dienas
  • Lietuvā un Igaunijā: 2 - 3 darba dienas

5. Visiem pasūtījumiem virs EUR 70 Gourmet Studio piedāvā bezmaksas piegādi Rīgā un Jūrmalā.

6. Jums ir iespēja saņemt pasūtījumu Gourmet Studio veikalos bezmaksas: Lienes ielā 9, LV1009, Rīgā, Latvijā; vai Noliktavu ielā 7, LV2130, Dreiliņos, Latvijā.

7. Piegādes cena redzama, kad ieliekat preci grozā blakus izvēlētajam piegādes veidam.

8. Starptautiskajām piegādēm Eiropas Savienības teritorijā, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalstu pa tālruni 67560444 vai e-pastu sales@gourmet-studio.lv

9. Par piegādes laiku ir iespējams vienoties sazinoties ar mums zvanot uz 67560444. Piegādes termiņš var mainīties atkarībā no preces piejamības un citiem apstākļiem. Vienmēr konsultējieties ar Gourmet Studio internetveikala darbiniekiem.

10. Alkoholisko dzērienu piegādes nosacījumi:

  • Alkoholisko dzērienu piegāde notiek tikai ar Gourmet Studio kurjeru Rīgā un Jūrmalā, kā arī ir iespējams saņemt pasūtījumu veikalā - Lienes ielā 9 (Rīgā) un Noliktavu ielā 7 (Dreiliņos).
  • Alkoholisko dzērienu piegāde ir aizliegta no pulksten 22:00 līdz 8:00.
  • Alkoholisko dzērienu piegādi var saņemt pilngadīga persona, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu. Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams un adresē nebūs neviena, kas piegādes brīdī sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, produkti paliks pie piegādātāja.
  • Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām!
Product added to wishlist
Product added to compare.

Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.