Patiesiem gurmāniem mēs esam radījuši Gourmet Dāvanu komplektu konstruktoru. Apburošā iespēja ļauj lietotājam izvēlēties no mūsu rūpīgi atlasītās dzērienu, uzkodu, šokolādes, ievārījumu, garšvielu un konservu kolekcijas, lai izveidotu perfektu dāvanu. Visi produkti nāk no mazajiem ražotājiem un amatniekiem, tāpēc tiek garantēta jaunu garšu atklāšana, apvienojot tās ar tradīcijām un izcilu kvalitāti. 

Katra Gourmet dāvana tiek sagatavota individuāli, rūpīgi atlasot detaļas. Preces labākai noformēšanai produkti tiek ievietoti izturīgā paplātē, kas izgatavota no teksturēta kartona, piepildīta ar zeltainu zīdpapīru un gaiši pelēku konfeti dekorāciju.  Noslēdzošā akcenta lomu mēs piešķiram paplātes aizvēršanai ar caurspīdīgu vāku, aizzīmogojot to ar elegantu zelta lenti. 

Palutiniet sevi vai savus tuviniekus!

Apskatiet mūsu ieteiktos komplektus...

... vai sāciet veidot savu komplektu

Lai sāktu: izvēlies dāvanu kastes krāsu

Visas dāvanu kastes ir iepakotas ar zelta zīda papīru, papīra konfeti, caurspīdīgu vāku un elegantu zelta krāsas lenti.

Tālāk: no katras sadaļas izvēlies 1 produktu

Katrā dāvanu kastītē ir 6 gardumi - antipasti, uzkodas, saldumi, tapas, ievārījumi un dzērieni.

Sadaļa Nr 1: Antipasti

Sadaļa Nr 3: Tapas

Sadaļa Nr 4: Saldumi

Sadaļa Nr 6: Dzērieni

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Lai pabeigtu: dodies uz iepirkumu grozu

Dāvanu komplekts ir pabeigts, un tagad ir pienācis laiks izvēlēties maksājuma veidu un piegādi!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.