Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā (no preču saņemšanas dienas) un atgriezt preci gourmet-studio.lv! 

Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta!

Atsakoties no preces,pirkuma summa tiek atgriezta 14 dienu laikā no dienas, kad pārdevējs ir saņēmis informāciju par patērētāja lēmumu atkāpties no līguma. Minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja patērētājs, izņemot gadījumus, kad patērētājs skaidri piekritis citam maksāšanas līdzeklim un patērētājam par šāda maksāšanas līdzekļa izmantošanu nav jāmaksā.

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Nosacījumi atgriežamajai precei:

  1. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana var tikt atteikta.
  2. Obligātas preces sastāvdaļas ir arī: pavadzīme (ja apmaksa tika veikta ar bankas pārskaitījumu), vai čeks (ja apmaksa tika veikta skaidrā naudā) un aizpildīta Atteikšanās veidlapa. Lai noformētu preces atgriešanu, nepieciešams aizpildīt Preces atgriešanas veidlapu un pievienot to precēm, kas nosūtāmas atpakaļ.
  3. Atgriežamās preces nosūtāmas uz adresi: SIA GOURMET STUDIO, Noliktavu iela 7, Dreiliņi, LV-2130, Latvija

Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitās daļas nosacījumiem "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", tādēļ gourmet-studio.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma. Mēs negarantējam pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā "Gourmet-shop.lv" nosaka LR 20.05.2014. MK noteikumi Nr.255.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.