1. GOURMET STUDIO augsti vērtē tavu uzticību, tāpēc esam darījuši visu, lai tava privātā informācija pie mums būtu pilnīgā drošībā. Tu droši vari reģistrēties, veikt pasūtījumus un maksājumus – esam parūpējušies par augstāko drošības līmeni mūsu sadarbībā.

2. GOURMET STUDIO aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu "General Data Protection Regulation (EU) 2016/679 ("GDPR")" par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

3. GOURMET STUDIO iegūst patērētāja personīgo informāciju, jo tas ir nepieciešams, lai patērētājam nodrošinātu labāko servisa līmeni. Tas ļauj sniegt patērētājam piemērotu pieeju GOURMET STUDIOS Precēm un pievērst uzmanību preču kategorijām, kas visvairāk interesē patērētāju. Jūsu personīgā informācija palīdz mums informēt jūs par jaunumiem piedāvāto preču klāstā, izpārdošanām un pasākumiem, par kuriem jūs varētu būt ieinteresēts. Vietnes lapās jūs varat pasūtīt preci, veikt pieprasījumus un pieteikties informācijas saņemšanai par jaunumiem, izpārdošanām u.c. Jūsu pieprasījuma apstrādei mēs prasām sniegt patērētajam tādu informāciju kā – vārds, adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis u.c. 

4. GOURMET STUDIO nepieprasa un neapstrādā sensitīvos personas datus.

5. GOURMET STUDIO nekad neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru jūs sniedzat tiešsaistē.

6. GOURMET STUDIO nepārdod un neizīrē patērētāja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem. 

7. Patērētāja sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt jums atbalstu.

8. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc GOURMET STUDIO maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

9. GOURMET STUDIOS pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa likums.

10. GOURMET STUDIO veic visus iespējamos pasākumus jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

11. Ja klientam, kurš pasūtījis un iegādājies produktu Mājas lapā, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama. 

12. Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

13. Gourmet Studio apstrādā tostarp šādos nolūkos šādus Klientu Personas datus:

Nolūks Personas datu veidi
Klienta reģistrācijai un autentifikācijai Interneta veikala izmantošanai: vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis un parole
Preču iegādei un piegādei pēc pasūtījuma izdarīšanas interneta veikalā: dzīvesvietas un/vai atrašanās adrese, kontaktinformācija, vārds, uzvārds, informācija par maksāšanas veidu, preces apmaksas veids un līdzīga finanšu informācija
Finanšu uzskaites nolūkiem, piemēram, grāmatvedības kārtošanai: pasūtījumu vēsture, maksājuma detaļas, informācija par piegādi
Normatīvo aktu prasību izpildīšanai, tostarp, bet ne tikai informācijas sniegšanai valsts iestādēm, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestam: visi iepriekš norādītie Personas dati
Dokumentu glabāšanai arhīvā: visi Personas dati, kuri ir nepieciešami Gourmet Studio normatīvajos aktos pienākuma izpildei.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.